Ceník

VYBERte si z naší cenové nabídky

Nabízíme jak individuální, tak skupinovou výuku lyžování i výuku snowboardingu.
Stejně jako i speciální skupinové balíčky. Prohlédněte si náš kompletní ceník výuky a vyberte si…

1 VYUČOVACÍ HODINA = 50 MIN.

Platba pouze hotově

Omlouváme se,
NELZE platit platební kartou!

• V ceně není zahrnuto jízdné na vlek a lyžařské vybavení klienta.
  • Jízdné je možné uhradit přes lyžařskou školu před výukou.
  • Ochrannou přilbu klientům doporučujeme, ale není povinná.
  • Škola neposkytuje pojištění klienta, výuka probíhá na vlastní nebezpečí.
  • Výuka probíhá za každého počasí.

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Upozornění

Konkrétní instruktory z organizačních důvodů NESLIBUJEME, ani je NEREZERVUJEME, rádi je však na místě přidělíme, bude-li to aktuálně možné.

Důležité

individuální lekce

850 za osobu
Oblíbené

individuální lekce

1500 za osobu

Permanentka pro individuální výuku

4500 za osobu
  • 6 hodin výuky v sezóně
Výuka v cizím jazyce (AJ ) 🇬🇧 + 100 Kč. Teaching in a foreign language + 100 Kč.
Lyžař vlk - Lyžařská škola Vločka

SKUPINOVÁ výuka

Lyžař prase - Lyžařská škola Vločka

2 OSOBY
600 za osobu

2 OSOBY
900 za osobu

3-5 OSOB
450 za osobu

3-5 OSOB
700 za osobu

Kreativní vláček

2-5 OSOB
500 za osobu
  • 1 hodiny výuky

Seznámení s lyžováním

2-4 OSOBY
500 za osobu
  • 1 hodiny výuky

Ceník výuky - Doplňující informace

• V případě, že si budete vybavení půjčovat až na místě, doporučujeme navštívit půjčovnu s předstihem, tak, abyste byli v době začátku lekce připraveni a nepřicházeli tak o čas výuky.
  • Jedna vyučovací hodina trvá 50 minut. Platba probíhá před začátkem výuky v boudě Ski školy. Poté sraz s instruktorem v celou hodinu venku před boudou.
  • Skupinová výuka nad 2 osoby není možná u nejmenších dětí zhruba pod 6 let a dále při rozdílné lyžařské úrovni a také u dětí s velkým věkovým rozdílem. Výuka pak není efektivní.
  • Skupinová výuka pro nejmenší „Seznámení s lyžováním„ 400 Kč/os. probíhá vždy v sobotu a v neděli od 10:00 hod. pro děti ve věku 4-6 let. Jedná se o první seznámení s lyžováním hravou formou, návyk na sníh, držení těla, nácvik pluhu a brždění. Převážná část výuky probíhá mimo vlek. Velikost skupiny min. 2  max. 4 děti.
  • Skupinová výuka „Kreativní vláčekprobíhá v sobotu a v neděli od 13:00 hod. a je určena dětem, které umí bezpečně zabrzdit a alespoň částečně zatáčet. Velikost skupiny min. 2 děti max. 5 dětí. Věk zhruba 5-10 let. Cena 400 Kč/dítě/lekce. Jedná se o jízdy, učení a „vyježdění oblouků“ hravou a zábavnou formou ve skupině. V případě většího zájmu bude následovat další hodina od 14:00.
  • Permanentka pro privátní výuku (platí a využívá 1 osoba): 4 200 Kč / 6 hodin v rámci jedné sezóny.
Upozornění

REZERVACE přijímáme pouze telefonicky!

Rezervace po emailu vzhledem k operativnosti objednávek NEVEDEME.

Rezervace přijímáme telefonicky (od 8:30 do 19:00 hod.)

Vzhledem k tomu, že o výuku bývá značný zájem, doporučujeme provést rezervaci telefonicky 1 týden předem. Kontaktujte nás i v případě, kdy jedete “na poslední chvíli”.

Občas se uvolní již rezervovaná místa.

Rezervace je závazná na dobu objednaného začátku. V případě nedostavení rezervaci nedržíme a bereme další klienty! Proto buďte připraveni ideálně 10 minut před začátkem výuky.

V případě nemoci nebo požadavku na zrušení výuky žádáme o telefonické zrušení. Stačí stručně nahlásit datum, čas a jméno rezervace. Výuku můžeme nabídnout dalším zájemcům. Děkujeme.

Obvyklé začátky výuky v celou hodinu, po předchozí úhradě ve ski boudě, následně sraz s instruktorem v celou hodinu před ski boudou.