Skupinová výuka lyžování

Instruktor se věnuje menší skupince 2-6 osob s podobnými dovednostmi.

Standardní skupinová lekce

Skupinová výuka lyžování  je určená pro skupinu, kterou si vytvoříte vy sami. To znamená například sourozenci, nebo děti vašich přátel. Je však třeba brát na zřetel, ze skupina by měla být kompatibilní a to jak věkem, tak lyžařskou úrovní. V opačném případě výuka není efektivní. Skupinová výuka také není vhodná pro více, než 2 děti, pokud jsou mladší šesti let.

Výuková hodina (50 min.), stejně jako naše ostatní lekce, začíná krátkou rozcvičkou, následuje procvičení a zdokonalení stávajících dovedností a navázání novými dovednostmi dle lyžařské, popř. snowboardové metodiky.

Seznámení s lyžováním

Skupinová výuka lyžování pro nejmenší. Probíhá vždy v sobotu a v neděli od 10:00 a je určena dětem ve věku 4-7 let. Jedná se o první seznámení s lyžováním hravou formou, návyk na sníh, držení těla, nácvik pluhu a brždění. Převážná část výuky probíhá mimo vlek. Velikost skupiny minimálně 2 a maximálně 4 děti.

Kreativní vláček

Skupinová výuka lyžování určená dětem, které umí bezpečně zabrzdit a alespoň částečně zatáčet. Probíhá v sobotu a v neděli od 13:00 hodin. Velikost skupiny minimálně 2 děti a maximálně 6 dětí. Věk zhruba 5-12 let. Jedná se o jízdy, učení a „vyježdění oblouků“ hravou a zábavnou formou ve skupině. V případě většího zájmu bude následovat další hodina od 14:00.

Naše služby

Jaké služby poskytujeme

Věnujeme se výuce lyžování i snowboardingu, začátečníků i pokročilých, dětí i dospělých v Ski areálu Šibeniční vrch.

Individuální výuka lyžování

Instruktor se věnuje celou hodinu (50 min.) pouze jednomu klientovi.
Výuka má maximální efekt.

Skupinová výuka lyžování

Instruktor se věnuje menší skupince 2-6 osob s podobnými dovednostmi. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Výuka snowbordingu

INDIVIDUÁLNÍ nebo SKUPINOVÁ
Instruktor se věnuje pouze jednomu klientovi nebo skupince (2-5 osob).