Důležité informace ohledně rezervací!!!

O výuku je zájem, rezervujte si tedy lekci raději s větším předstihem. Pokud zrovna nebudete mít štěstí na kýžený termín, nezoufejte! Zkuste zavolat znovu, později. Často se stane, že se z rezervace někdo odhlásí a zároveň se také snažíme při větším zájmu operativně posilovat počty instruktorů.

Tímto také chceme poprosit ty z vás, kteří z nějakého důvodu musíte rezervaci zrušit – dejte nám, prosíme, vědět co nejdříve (stačí sms zpráva), abychom lekci mohli nabídnout dalším zájemcům.

Často se nás také ptáte, zda nás najdete na svahu třeba když bude špatné počasí. Pokud u nás máte rezervaci, nebojte se, jsme na výuku připraveni za všech okolností. A kdyby přeci jen zasáhla vyšší moc a z nějakého výjimečného důvodu bychom museli přerušit provoz, určitě vás o tom budeme telefonicky/sms zprávou informovat.

Díky za pochopení a těšíme se na svahu!

Rezervační telefonní číslo: 775 376 567 ❄️

Instruktoři a děti při výuce lyžování