Velký zájem o rezervace naší výuky

Milí příznivci!

Velice si vážíme vašeho zájmu, který v tuto chvíli mnohonásobně převyšuje počet lekcí, které vám aktuálně dokážeme nabídnout. Buďte proto, prosíme, při zájmu o rezervaci lekce trpěliví.

Snažíme se operativně posilovat počty instruktorů, zároveň nám háže klacky pod nohy aktuální pandemická situace a nevyzpytatelná hrozba karantén a izolací jednotlivých členů našeho týmu.

Rezervujte si termín výuky ideálně týden, až dva dopředu. Zároveň ale za aktuálních okolností nedokážeme rezervovat ve větším časovém horizontu, protože skutečně netušíme, co covidová situace provede s počty instruktorů a tak vám rezervaci na vzdálenější termín nemůžeme slíbit…

Děkujeme za pochopení, tým lyžařské školy Vločka. ❄️❄️❄️

Rezervační tel.:  +420 775 376 567