Na Šibeničním vrchu v Ladově kraji se naučí lyžovat spolu s vnoučaty i prarodiče

V lednu 2020 nás navštívila Markéta Vejvodová z Českého rozhlasu, která si při té příležitosti vyzkoušela individuální lekci lyžování na vlastní kůži. Své dojmy z návštěvy na Šibeničním vrchu pak shrnula v reportáži, kterou naleznete včetně audiozáznamu zde.

Úryvek z článku k reprortáži: “Místní instruktoři jsou na výuku dětí specializovaní a s trpělivostí se ujmou každého začátečníka, a to v jakémkoliv věku. Na Šibeničním vrchu se rozjezdí každý, kdo na lyžích už dlouho nestál. Případně ho na sjezdovku dotlačila vnoučata. V areálu je možnost večerního lyžování a samozřejmě i dobře vybavená půjčovna, která na lyže oblékne malé děti i dospělé.”