Start sezóny v kontextu aktuálních vládních opatření

Milí příznivci lyžování, v současné chvíli jsme plně připraveni pro vás zahájit sezónu. Bohužel, z důvodů všem známých, prozatím není vládními nařízeními umožněn provoz lyžařských areálů. Dle vyjádření pana ministra je zatím jasné, že lyžování bude povoleno nejdříve po 22. 1. 2021. My pevně doufáme, že po tomto datu bude náš oblíbený sport, který je pohybem na čerstvém vzduchu, povolen a s ním i provoz lyžařských škol. Samozřejmě budeme v maximální možné míře dodržovat všechna hygienická nařízení a doporučení, abychom zabránili šíření nákazy. Jakmile budeme k termínu zahájení provozu vědět více, budeme vás neprodleně informovat jak na našem webu, tak i na facebookovém profilu Ski školy Vločka. V tu chvíli také začneme brát rezervace na výuku. Do té doby rezervace nebereme, jelikož se situace ohledně koronaviru mění ze dne na den a nic není jisté… Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!